Modüler Asansör Siteminin Doğuşu

Ülkemizde Asansör Sistemi İhtiyacı Noktaları ve Asansör Sisteminin Ülkemize Gelişi

Başkentte dikine konutlaşma ile artık daireler 20,30,40 katlı olarak yapılmakta ve bu dikey yapılaşmanın sonucu taşımacılık hizmeti zorlu süreçlerden geçmektedir. Bu dikine yapılaşmanın getirdiği büyük zorluklardan birisi de yüksek katlarda taşımacılık hizmetinin çok zor aşamalarda gerçekleşmesi sebebiyle kolay ve pratik bir taşınma yaşamak isteyenlerin arayışı yıllardır sürmektedir. Nakliye firmalarının bünyesinde çalışan personelleri ile gerçekleştirdiği taşımalar yüksek katlarda çok büyük sorunlara ve hasara sebebiyet olmaktadır. Böylesi durumlarda hem hizmet verene hem de müşteriye büyük kötü sonuçlar doğurmaktadır.

Çünkü fiziki taşıma süreçleri eşyaların taşıma işleminde düşme, çarpma, kırılma gibi durumların ortaya çıkmasına sebebiyet vermekte ve böylesi durumlarda ne yazık ki büyük hasar ve problemler meydana gelmektedir. Böylesi durumları birçok insanın yaşaması ile birlikte bu büyük soruna çözüm üretmek amacıyla üretilen sistemlerin ülkemize transfer edilmesi amacı ile birçok girişimler gerçekleştirilmiştir.

Bu girişimler sonuç vermiş ve birçok nakliye firması ve özel girişimci firmalar ile birlikte modüler asansör sistemi Türkiye genelinde birçok firma tarafından talep görmesi ile birlikte satın alınmış ve birçok firma artık Ankara asansör kiralama fiyatları sunarak oluşan taleplerin karşılanması hususunda nakliye firmaları ile taşınmak isteyen şahıs ve kurumlara asansör sistemi ile taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Böylece ülkemizde oluşan taşınma taleplerinin güvenilir ve kolay bir şekilde hasarsız taşınma süreçlerinin güvenli bir şekilde gerçekleşmesi adına nakliye sektöründe yeni bir hizmet alanı oluşmuş ve Ankara dahil Türkiye'nin birçok noktasında Ankara asansör kiralama nakliyat sunan firmalar artık birbirleri ile rekabet eder düzeyde hizmetlerini sunmaya çalışmaktadır.

Vatan Asansör Kiralama Hizmeti Başkentte Hizmetlerine Başladı

Ankara Vatan evden eve nakliyat firması olarak ülkemizde yıllardır nakliye sektöründe hizmetlerimizi sunmaya firma olarak devam etmekteyiz. Deneyimlerimizi müşteri memnuniyetine adamış olan firmamız Ankara'da oluşan taşıma taleplerinin farklılaşması sebebiyle ile insanlara daha kaliteli hizmet sunmak adına yurtdışından ithal ettiğimiz modüler asansör sistemi ile Başkentte 50.kata kadar asansörlü taşıma taleplerine hizmetler üretmekteyiz.

İşte bizler de bu soruna çözüm olarak üretilen ve 50.kata kadar hizmet sunabilen modüler asansör sistemi sayesinde en yüksek katlara yükselebilen Ankara asansör kiralama fiyatları hizmeti olarak hizmetlerimizi müşterilerimize sunmaya devam etmekteyiz.

Vatan Evden Eve Nakliyat olarak şirket bünyesinde bulundurduğumuz Ankara asansör kiralama nakliyat hizmetimiz sayesinde başkentte birçok taşıma hizmeti veren nakliye firmalarına ekonomik asansör kiralama hizmeti sunmaktayız. Bu sunduğumuz kolay seçenekler sayesinde hem nakliye firmaları şirketimizi tercih ederek kolay ve pratik bir taşınma hususunda firmamızdan destek olmakta ve başkent geneline asansör kiralama hizmetlerimizi güvenle sunmaya çalışmaktayız.

Modüler Asansör Sisteminin Çalışma Prensibi

Modüler asansör sistemi denildiğinde akla gelen kamyonet kasasından ayrılmış ve özel entegre edilmiş döner merdiven sistemi sayesinde araçtan kontrol edilerek merdivenin kurulumu gerçekleştirilir. Belirtilen binanın pencere veya balkonuna kadar yükselen kayar merdiven sabitlenerek araç üzerinden dengesi sağlanmış olur.

Kayar merdivenin başlangıç noktasın da bulunan sepetine 600 kiloyu geçmeyecek olan eşyaların yüklenerek sepetin kayar merdiven üzerinde hareketi sağlanarak en yüksek kata eşyaların transfer işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylece eşyalar hızlı ve hasar görmeyecek şekilde en yüksek binalara kadar eşyaların transferi kolay ve sorunsuz olarak gerçekleştirilmektedir.

Ankara Asansör Kiralama Fiyatları ve Asansör Kiralamada Taban Fiyatlar

Ankara asansör kiralama fiyatları piyasa standartlarında olup genel olarak Ankara ve Ankara çevresinde genel fiyat çerçevesinde belirlenerek müşterilere sunulması gerçekleştirilmektedir.

Piyasa standartlarında ve genel olarak Ankara asansörcüler birliği tarafından belirlenen 250 TL ve 500 TL gibi taban fiyatlar üzerinden hesaplanarak eşyaların taşınması ve binadaki kat durumuna göre fiyatlar değişebilmektedir. Yine de piyasa standartlarında belirlenen 250 TL taban fiyat ile Ankara asansör kiralama fiyatları hizmetlerimizi güvenle nakliye hizmeti sunan meslektaşlarımıza güven çerçevesinde sunmaya devam etmekteyiz. Sizlerde taşıma hususunda veya farklı taşıma taleplerimizin şirketimiz tarafından titizlikle değerlendirilerek en iyi şekilde taşınması hususunda sizlere makul fiyatlara Avrupa kalitesinde hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Modüler Asansör Sisteminin Gerekliliği ve Oluşturduğu Kolaylıklar

Bina yönetiminin yük asansörlerinin kullanımında izin vermeme durumu sayesinde eşya taşıma hizmetlerinin aksamaması ve fiziki insan bedeninin ağır yükleri yüksek katlara taşınması ne yazık ki mümkün olmamaktadır. Bina yüzeyine kurulmuş olan bu asansör sistemi sayesinde olası bina yönetimi ile alakalı sorunlar aza indirilmekte ve çevre koşullarının etkilenmeden hızlı ve pratik bir şekilde eşyaların nakliye aracından daireye transferi kolaylığı hem müşteri hem de nakliye firması açısından büyük önem arz etmektedir.

Dar sokaklar ve taşınmanın çok zor olacağı yüksek katlarda modüler asansör sistemi kullanımı çok büyük önem taşımaktadır. Bazı bina yönetimi bina içerisinde bulunan asansör veya Yük asansörü kullanımında zorluklar çıkartmaktadır. Böylece taşınacak olan kişinin mağduriyeti sebebiyle taşıma süreçlerinin durmaması için böylesi bir alternatif çözüm amaçlı hizmetin üretilmesi sebebiyle insanların yüksek katlara taşınma ihtiyaçlarının karşılanması hususunda firma olarak en üst düzeyde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara asansör kiralama fiyatları hizmetimiz böylelikle sıkıntılı süreçlerde insanların taşıma süreçlerinin kolay ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi adına var gücümüzle çözümler üretmeye devam etmekteyiz.

Modüler asansör sistemi sayesinde eşyalar hızlı bir şekilde yüksek katlara kontrollü ve hasarsız bir şekilde ulaştırılması sağlanmaktadır. Böylece eşyaların ambalajlı ve paketlemeli olarak hasar görmeden yeni daireye eşyaların transferi problemsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

Bu yöntemin oluşturduğu kolaylıklar sayesinde%100 müşteri memnuniyeti ve eşyaların hasarsız olarak yeni adresi transferi mümkün olmaktadır. Sizlerden gelecek olan Ankara asansör kiralama fiyatları taleplerine Vatan Nakliyat olarak en iyi şekilde hizmetlerimizi sunmaya gayret göstermekteyiz.

Ankara Asansör Kiralama