Evden Eve Nakliyat Hizmetlerde Kalite Ve Uzmanlık

 

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara ve Türkiye geneline, tüm 81 vilayetten öteki illere komple eşya taşıma hizmetini sunmaktadır. Evden eve taşıma işi, zahmetli, eziyetli olduğu gibi da güçlükle sadece iştir. Nice emeklerle çalışıp kazandığımız eşyalarımızı meraklı ve işinin uzmanı olan firmalara taşıttırmalıyız. Biz Vatan taşımacılık olarak bunun bilincindeyiz sizin okunuşu eşyalarınızın değerini biliyoruz. Gerek taşınma öncesi gerekse taşınma sonrası verdiğimiz nitelikli hizmet sayesinde bu şua uzmanı olduğumuzu her seferinde ispatlıyoruz. Vatan Evden eve nakliyat hizmetimizi kısaca anlatacak olursak. Eşya sahibi ile ilk görüşme yapan firmamız yetkilisi müşterisiyle eşya tespiti gerçekleştirmek kendince belirlediği randevu saatinde eşyaların bulunduğu eve bizzat gelerek ekspertizini yaptıktan aksi hâlde bir kez program hazırlar, bu programda tespiti yapılan eşyaların kalitesi, yoğunluğu ve öteki kriterlere bakarak yapılması araç ve ekipman, kamyon, personel, ambalaj malzemeleri ve aygıt adavetlerini amade bulundurur.Bellirlenen taşınma haset okunuşu saatinde aracımız okunuşu ekipmanımız adresde olur.

Eşya sahibi henüz geçmiş zaman zatî eşyalarını toplamış ve kaldırmış olursa ekibimiz daha sıkıntı çalışabilir.Önce önemsiz eşyalarınızbardak,tabak,biblo,avize vb toplanıp sarılır ve malzemelirimizin içine konur. Demonte edilmesi gereken eşyalar möble ve beyaz eşyalar gibi demonte edilir ve ambalajlanır. Koltuk ve yataklarınız daha önce kullanılmamış streçlerle sarılır. müşterek taraftan da paketlemesi ve ambalajı yapılan eşyalar, kamyona yüklenmeye başlar tahmil sıcaklık bittikten aksi hâlde uç kontroller yapılır okunuşu taşıt tutum eder. bilinmeyen adrese gelindiğinde eşyalar sorgulayıcı yalnız şekilde yüklemeyi yapan elemeler aracılığıyla indirilmeye başlar.

Eşyaların boşaltma işi sürme website ederken firma elemanlarından bir kez yahut iki tanesi, eve taşınan eşyaları paketlerinden açıp yerleştirmeye başlar, keyfiyet bu şekilde bitmeme ederken kamyonun boşaltılmasıyla eşyaların montajlarıda yapılmış olarak bu emek tamamlanır. Evden eve nakliyat kesinkes hafife alınacak ancak sorun değildir,bizde bu sorun de spesiyalist ekibimiz,profosyonel kadromuz ile size işaret esen hizmeti sunmaktayız.